Apartments 4U

O nás

Základní informace na úvod...

Apartmány Kampus se nachází v klidné oblasti Hradecké ulice, 500 m od historického centra města Hradec Králové. Nabízí apartmány s kompletním vybavením a bezplatným připojení k Wi-Fi. Apartmány, jsou situovány ve zrekonstruovaném bytovém domě v širším centru Hradce Králové. Ten prošel kompletní rekonstrukcí, včetně vybudování bistra v přízemí (otevřeno od 7:00). Nabízí vybavenou koupelnu, toaletou, kuchyň s varnou deskou, horkovzdušnou i mikrovlnou troubu a pračku se sušičkou. Klidné posezení a LED TV je samozřejmostí. V přímé blízkosti apartmánů se nalézá Vědecká knihovna, Zimní stadion (ČPP Arena), Fakultní Nemocnice, Univerzita Hradec Králové a také veřejná parkoviště. Historické centrum Hradce Králové leží 500 m daleko a je ideálně dostupné krátkou procházkou přes zrekonstruované historické schodiště Bono Publico nebo městskou hromadnou dopravou. Autobusovou zastávku najdete 100 metrů od apartmánů nebo za pouhých 5 minut dojdete do samotného srdce města, na Velké náměstí. Velkou výhodou tohoto ubytování je vzdálenost pouhých 15 minut chůze od Hlavního nádraží vlakového i autobusového.

Kdo jsme?

Jsme skupina Apartments 4u a staráme se o pohodlí krátkodobě ubytovaných hostů v Hradci Králové. Našimi srdcovými projekty jsou Kampus Apartments a Apartmány Březinova. Naším cílem je poskytnout klidné, pohodlné a dobře vybavené ubytování.

Pro své příhodné vlastnosti bylo území Hradce osídleno již v dobách prehistorických. Ve středověku šlo o věnné město českých královen a této době vděčí za gotickou katedrálu sv. Ducha na svém Velkém náměstí, která dnes vedle Bílé věže a Staré radnice patří mezi městské dominanty. V letech 1766 až 1857 sloužilo město jako vojenská pevnost, pro nezájem města obnovená a zrušená až v roce 1884. Správa města plně využila možnosti úplného řízení urbanistického rozvoje. Tím se doslova uvolnil prostor pro zlatou éru královéhradecké architektury na začátku 20. století, ze které si především díky stavbám Gočára a Kotěry město odneslo označení Salon republiky. Město je proslulé moderní výstavbou, a bylo přisouzeno označení Salon republiky. Počátky této intenzivní práce významných architektů patří Janu Kotěrovi, autorovi secesní budovy muzea. Po první světové válce se pak stává vůdčím architektem města Josef Gočár, jemuž vděčí za vznik mnoha staveb nové části města, mezi jinými budova Ředitelství drah na Ulrichově náměstí, úprava Masarykova náměstí s pomníkem prezidenta, komplex škol na Tylově nábřeží ( Gymnázium J. K. Tyla ), areál budov Sboru kněze Ambrože, budova Magistrátu města.

Domluvíte se zde těmito jazyky: česky,anglicky

Zajímá Vás, jak to u nás vypadá?
Podívejte se do fotogalerie!

Naše služby ve zkratce

Zdarma WI-FI připojení

Privátní parkování v ceně
(Březinova Apartments)

Blízko centra města

Online platba samozřejmostí

U nás začíná Vaše dovolená v Hradci Králové.

Lokalita a detaily

Tento typ ubytování neprovozuje recepci.
Infolinka pro dotazy je: +420 775 594 946 (9-22)
nebo email: info@apartments4u.cz

Standardní doba check-in je od 14:00 hod.
(předání klíču je samooblužné, pomocí keyboxu)

Standardní doba check-out je do 10:00 hod.
(klíče se vrací zpět do keyboxu)

ForPublic s.r.o.
Hradec Králové, Pražské Předměstí, Otokara Březiny 1146/3

IČ: 05876397
– Nejsme plátci DPH

Účet: 700700550/5500, vedený u Raiffeisen Bank CZ